Jednoúčelové stroje

Vyrábíme jednoúčelové stroje dle požadavků zákazníka. (např. načesávací stoj, řezací stroj na koberce, hydraulickou ohýbačku na tenkostěnné trubky, jednoúčelové děrovače plechu atd.) Zajistíme Vám stroj od návrhu, až po uvedení do provozu ve Vaší firmě a zaučením obsluhy. Bližší informace nebo cenovou nabídku na jednoúčelové stroje Vám rádi podáme na stroje@tritonsafe.cz, nebo na některém z našich kontaktů.
  • - možnost 3D návrhu jednoúčelového stroje před jeho realizací
  • - vytvořední cenové nabídky před vlastní realizací na jednoúčelové stroje
  • - dodání kompletní technické a provozní dokumentace
  • - poloautomatické či automatické řízení pro jednoúčelové stroje
  • - zaučení obsluhy pro jednoúčelové stroje

Jednoúčelové řezací stroje na koberce

» Snadná obsluha

» Spolehlivost

» Výkonnost
detail příčné řezací hlavy
detail příčné řezací hlavy
detail odvíjení koberce
Jednoúčelové řezací stroje na koberce slouží k výrobě přířezů z rolí v návinu. Jedná se o automatické stroje, které efektivně řeší původní, ruční, zdlouhavou práci. Díky řídící jednotce, kde si obsluha navolí parametry, jednoúčelové stroje samostatně zpracují roli na přířezy.

Jednoúčelové načesávací stroje NS

Jednoúčelové načesávací stroje na koberce slouží k finální úpravě kobercových výrobků. Řeší jednoduše a efektivně finální operaci. Jednoúčelové načesávací stroje je možné zařadit i do výrobní linky.
Z naší nabídky :
Kvalitní poštovní schránky TRITON pro panelové nebo činžovní domy, které vyrábíme z pozinkovaného nebo nerezového plechu.
trezory I trezory na zbraně I poštovní schránky I sestavy schránek I jednoúčelové stroje I trezotrove dveře I profil firmy I kontakty triton I partneři

Copyright © 2004-2019 TRITON SAFE s.r.o.